Автоматизація
агрокомпанії
Покращить ефективність управління і ведення господарської діяльності компанії з метою підвищення прибутку
В умовах інвестиційного розвитку і постійно зростаючої конкуренції в АПК багато агропромислові підприємства і холдинги потребують автоматизації своєї діяльності
ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Автоматизувати агропромислове підприємство
В умовах інвестиційного розвитку і постійно зростаючої конкуренції в АПК, багато агропромислові підприємства і холдинги потребують автоматизації своєї діяльності. Необхідність піти від «ручного процесу» ведення бізнесу, спонукає керівництво приймати рішення про впровадження інформаційних систем управління та обліку на підприємстві.
функціональні можливості
Селекція в тваринництві. Свинарство для України
Призначено для автоматизації оперативного обліку на підприємствах, що займаються племінним і товарним свинарством. Рішення розроблено з урахуванням застосування рекомендацій і указів Міністерства аграрної політики України в галузі ведення племінного обліку .....
Елеваторний калькулятор або калькулятор розрахунку вартості зерна
Софтінформ: Управління зернотрейдером для України
Рішення призначене для автоматизації торгівлі продукцією рослинництва, регламентованого обліку та системи бюджетування на зерноторгових підприємствах України.
СофтІнформ: Управління елеватором для України
Рішення призначене для автоматизації кількісно-якісного, регламентованого обліку та системи фінансового моніторингу на хлібоприймальних, заготівельних і переробних підприємствах України.
Софтінформ: Комбікормовий завод для України
СофтІнформ: Борошномельно-круп’яне виробництво для України
ERP: Олійно-екстракційний завод
Реалізація функціональних можливостей, затребуваних великими підприємствами з виробництва рослинних олій.
Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України
Оптимальне рішення для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, отримання інформації для аналізу діяльності підприємств з виробництва та переробки сільськогосподарської продукції (тваринництва, рослинництва та птахівництва).
Управління сільськогосподарським підприємством для України
Рішення призначене для автоматизації: оперативного, управлінського, бухгалтерського і податкового обліку на сільськогосподарських підприємствах, може ефективно використовуватися широким колом сільгосптоваровиробників: від невеликих фермерських господарств до агрофірм і холдингів.
Потрібна консультація спеціаліста?
Зв'яжіться з нашим менеджером. Він докладно відповість на всі Ваші запитання.
Отримати консультацію
Дякуємо за звернення!
Ми звяжемось з Вами найближчим часом.