учбовий центр
Комплексні програми навчання
по автоматизації бізнесу
Комплексні програми навчання за напрямками
Використання прикладного рішення “Зарплата і управління персоналом”
Курс «Використання прикладного рішення« Зарплата і управління персоналом» розрахований на фахівців, які володіють знаннями в предметних областях розрахунку і обліку заробітної плати, управління персоналом і організації документообігу кадрової служби підприємства, а також базовими принципами роботи з прикладними рішеннями на основі програмних продуктів BAS.
Майстер-клас: «Особливості роботи з прикладним рішенням «BAS Бухгалтерія»
Пройшовши навчання, Ви отримаєте цілісне уявлення про те, як найбільш ефективно використовувати BAS Бухгалтерія у Вашій компанії. Ви дізнаєтеся, які завдання вирішує система.
Оперативне управління в малому бізнесі з використанням програми “Малий бізнес”
Мета курсу - систематизувати знання слухачів в області оперативного управління в малому бізнесі - з урахуванням сучасних теоретичних і практичних підходів; дати повне уявлення про функціональні можливості і області застосування нового типового рішення "Малий бізнес".
Загальний огляд підсистеми прикладного рішення BAS ERP
Мета курсу – дати слухачам цілісне уявлення про призначення і можливості прикладного рішення. Ці знання будуть корисні як при виборі програмного продукту для ведення господарської діяльності, так і для подальшого освоєння системи на більш поглиблених, вузькоспеціалізованих курсах по BAS ERP.
Наші викладачі
Кудрявцева Катерина

Керівник відділу по роботі з клієнтами з 2012 року.

Має практичний досвід у проектах, де успішно впровадила автоматизацію у сфері управління торгівлею та технологічний облік у сільському господарстві.

Має великий досвід навчання методики використання прикладних рішень для користувачів програмного забезпечення.
Наставник молодих спеціалістів компанії.

Білова Наталья

Білова Наталья – керівник групи консультантів компанії “СофтІнформ“.

Бухгалтер-консультант із досвідом роботи в аграрному секторі.

Сертифікований консультант із впровадження програмного забезпечення, призначеного для автоматизації обліку зарплати та управління персоналом, а також автоматизації бухгалтерського обліку на аграрному підприємстві.

розкажіть про нас:
Відгуки наших студентів
Павло Гільгенберг
ТОВ "СМП-Україна"

Задоволений пройденим курсом «Управління торгівлею» з роз’ясненням всіх виниклих питань і по самій програмі, і по застосуванню в специфіці конкретного підприємства.

Марина Бредихіна
Провідний економіст ТОВ "Дніпроагро"

Пройдений курс вважаю корисним для себе, тому що після нього успішно застосовую практично теоретичні знання в програмі. Отримано відповіді на актуальні питання. А викладач – людина просто супер, терплячий, дуже доступно все пояснює.

Тетяна Карпенко
Гол. бухгалтер ТОВ "ВП "Переробник"

Доступно і чітко викладені основи бухгалтерського обліку в програмі “Бухгалтерський облік для України“. Відразу навчають проводити операції в програмі. Враховуючи специфіку нашої галузі, викладач дає доступні та чіткі відповіді на питання, підкріплені практикою.

Яна Терехова
Керівник School for Financial Managers

Цікавий і повний курс «Управління невеликою фірмою» з роз’ясненням всіх питань, що виникли і по самій програмі, і по застосуванню в специфіці конкретного підприємства слухачів курсу.

Дякуємо за звернення!
Ми звяжемось з Вами найближчим часом.