наші досягнення, історія, цінності
ПРО КОМПАНІЮ
 Центр впровадження та автоматизації «SoftInform» (м. Дніпро) засновано в квітні 2003 року.

Основним видом діяльності компанії "SoftInform" є комплексна автоматизація систем обліку та управління підприємств різної структури і форми власності.

В основі роботи компанії лежить проектно-орієнтований підхід, який дозволяє реалізувати проект автоматизації в мінімальні терміни, в рамках бюджету і з необхідною якістю.

У нас працюють досвідчені сертифіковані фахівці. Ми маємо досвід роботи в різних галузях. Наша репутація говорить сама за себе, і ми пишаємося своїми відгуками.


Ми пропонуємо як типові рішення, так і власні розробки для підприємств оптової та роздрібної торгівлі, виробництва, туризму, сільського господарства, громадського харчування (ресторанів, кафе, барів), фармацевтичної, автотранспортної та експедиторської галузей, неприбуткових та бюджетних організацій .


Фахівці компанії мають досвід постановки і впровадження систем управління проектами, фінансового планування і бюджетування.


Список найбільш відомих клієнтів можна знайти в розділі "Клієнти".


Про те як знайти офіс компанії і як з нами зв'язатися Ви можете дізнатися з розділу «Контакти».

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ КОМПАНІЇ
Член спілки автоматизаторів
РОЗРОБКА ТА ІНТЕГРАЦІЯ ПРОГРАМНИХ РІШЕНЬ
ТИПОВІ ГАЛУЗЕВІ РІШЕННЯ
ІТ-послуги з підтримки
РОЗРОБКА ВЕБ-САЙТІВ
КОМПЛЕКСНА АВТОМАТИЗАЦІЯ

Компанія СофтІнформ успішно реалізувала сотні проектів для підприємств, що здійснюють свою діяльність у таких галузях: електроенергетика, сільське господарство, будівництво, гуртова та роздрібна торгівля, дистрибуція, харчова промисловість, текстиль, транспорт, телекомунікації, освіта, охорона здоров'я, громадське харчування тощо.

Член спілки автоматизаторів
 Ми входимо у Всеукраїнську Спілку Автоматизаторів Бізнесу (САБ), що об'єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, які використовують сучасні програмні продукти і платформи для автоматизації бізнес-процесів, включаючи програмні продукти і сервіси "BAS," 1С:Підприємство" та ін.

 САБ - одна з наймасштабніших громадських ІТ-організацій в Україні, які об'єднують ІТ-компанії, що надають професійні та якісні послуги в сфері автоматизації.,

 Члени САБ беруть активну участь у розвитку програм автоматизації бізнесу, поліпшення якості послуг і сервісів інформаційно-технологічного супроводу користувачів (ІТС), в підвищенні компетенцій фахівців і користувачів.

 САБ стежить за якістю наданих учасниками послуг, для цього вироблена єдина система стандартів якості роботи і просування послуг в сфері автоматизації.
НАДАННЯ ПІДТРИМКИ ПРОГРАМ
 Для надання якісних послуг замовникам ми дуже відповідально ставимося до розвитку наших компетенцій. Усі без винятку спеціалісти компанії пройшли серйозний відбір, зобов’язалися постійно удосконалювати свої знання і сертифіковані відповідними органами.

 На час публікації цієї інформації ми отримали такі сертифікати:
 Бухгалтерський і податковий облік – 17 сертифікатів;
 Зарплата й управління персоналом – 13 сертифікатів;
 Бюджетування – 1 сертифікат;
 Консолідація – 1 сертифікат;
 Управління виробничим підприємством – 2 сертифікати;
 Платформа "1С:Підприємство 8" – 12 сертифікатів;
 Управління торгівлею – 18 сертифікатів;
 Інформаційно технологічного супроводу - 3 сертифікати;
 Технологічним питанням - 3 сертифікати;
 BAS ERP - 5 сертифікатів.
ТИПОВІ ГАЛУЗЕВІ РІШЕННЯ
 Галузева спеціалізація забезпечує істотне підвищення ефективності діяльності за рахунок хорошого знайомства з предметною областю і сприяє появі конфігурацій, добре відображають специфіку конкретних галузей.

  В даний час вже є рішення для підприємств елеваторної і хлібоприймальної промисловості, оптової торгівлі, сільського господарства, комунального господарства, для виробничих підприємств, спеціальний розрахунок зарплати і кадровий облік, а також різні утиліти і рішення, що надають додаткові сервісні возможності.
ІТ-послуги з підтримки
  Наші фахівці, із задоволенням допоможуть ліквідувати всі апаратні і програмні збої, зробити необхідну профілактику, визначити потенційно вразливі місця. Якщо у вас невеликий комп'ютерний парк, а вартість утримання IT-фахівця непорівнянна з потребами, то аутсорсинг погодинна технічна підтримка - найкращий варіант.

 Таким чином, ви зможете заощадити на утримання в штаті IT-фахівця, маючи при цьому можливість вирішити будь-які труднощі або збої.

 Якщо у вас є потреба в постійному обслуговуванні та технічної підтримки, ви зацікавлені в гарантованій і безперебійній роботі вашегооборудованія і ПО, то найкращим варіантом буде - абонентське обслуговування.
РОЗРОБКА ВЕБ-САЙТІВ
  Створення сайту сьогодні вже не розкіш, а необхідний інструмент для організації бізнесу.

 Ми створюємо і підтримуємо сайти будь-якого рівня складності: від промо-сторінок, необхідних для окремих акцій, до складних систем, що дозволяють своїм власникам щодня отримувати сотні відвідувачів.

 Наші фахівці мають достатній досвід, щоб розробити сайт, що задовольняє сучасним вимогам програмування і веб-дизайну.

 Створення веб-сайту здійснюється «під ключ», починаючи з розробки концепції, дизайну і закінчуючи налаштуванням системи редагування сайту (системи управління сайтом, CMS), первинної оптимізацією сайту і його публікацією в мережі.
Дякуємо за звернення!
Ми звяжемось з Вами найближчим часом.