ВАКАНСІЇ
Запрошуємо на роботу програміста-розробника 1С: Підприємство 8.х для участі в проектах комплексної автоматизації обліку (на базі конфігурацій 1С і BAS)
ДОКЛАДНО
Наших клієнтів стає все більше і більше, і щоб ми могли всім їм приділити увагу, ми повинні рости прямо пропорційно.
ДОКЛАДНО
Якщо спілкування з людьми Вам приносить задоволення, якщо Ви прагнете до постійного розвитку, є комунікабельною, чесним, доброзичливою людиною, любите приносити користь, то ця вакансія для Вас!
ДОКЛАДНО
ЯК ОТРИМАТИ РОБОТУ
1. Підготовка резюме Скачайте зразок CV і заповніть його
Надішліть CV на email info@softinform.com.ua
Чекайте дзвінка від рекрутера втечении 1-5 днів
2. Ознайомлювальну співбесіду Визначення особистих якостей кандидата
Визначення мотиваційних якостей кандидата
Співвідношення кандидата і цінностей компанії
Презентація компанії та можливостей кар'єрного росту
3. Технічну співбесіду з керівником відділу Технічна оцінка кандидата та визначення рівня
Співвідношення кандидата і вакансії
Презентація вакансії і можливостей кар'єрного росту
4. Співбесіда з директором компанії Подання переваг пропонованої вакансії
Ознайомлення з командою
Прийняття рішення і початок кар'єрного шляху
5. Працевлаштування
Є ПИТАННЯ? ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАШИМ HR-СПЕЦІАЛІСТОМ.
замовити консультацію
ПЕРЕВАГИ РОБОТИ В КОМПАНІЇ
Як ми працюємо

Команда професіоналів - одна з головних цінностей компанії. Ми дбаємо про те, щоб кожен член команди працював в комфортних умовах і мав можливість професійно зростати в напрямках, найбільш цікавих для нього. Наші співробітники - захоплені своєю справою люди, які разом з компанією розвиваються в прогресивному напрямку автоматизації обліку і управління підприємством. Компанія розвивається, і ми завжди раді співпраці з людьми, які також прагнуть до розвитку. Фахівцям з досвідом ми пропонуємо цікаве середовище для розвитку. Для кожного з них пропонуємо спеціально розроблену програму навчання та адаптації. Ті, хто тільки починає свій кар'єрний шлях, можуть взяти участь у програмі стажування, яка сприятиме набуттю навичок, необхідних для ефективної роботи в компанії.

Безкоштовне навчання

Високу мотивацію і вміння швидко вчитися ми цінуємо так само високо, як і вже наявні кваліфікації. Тому компанія всіляко допомагає в досягненні нових професійних вершин. Індивідуальні програми стажування, безкоштовне навчання, тренінги, вебінари та семінари - це ті інструменти, які роблять процес професійного становлення змістовним і цікавим.

Можливості кар’єрного росту

У нас присутній дух постійного вдосконалення, і ми підтримуємо і заохочуємо працівників під час їх руху по кар'єрних сходах. Можливості кар'єрного росту в компанії СофтІнформ безмежні.

Робота з цікавими проектами

Основним завданням діяльності компанії є найкраще задоволення запитів наших клієнтів. Тому кожен новий проєкт - унікальний, вимагає від команди максимуму професіоналізму та нестандартного підходу. Робота з цікавими проєктами це можливість набути ґрунтовного досвіду та підвищити свої професійні навички.

Соціальні гарантії

Ми є соціально відповідальною компанією, тому дотримуємося трудового законодавства і надаємо соціальні гарантії: Офіційне працевлаштування; Оплачувані відпустки і лікарняні; Офіційні державні вихідні; 8-годинний робочий день; Компенсацію відряджень і оплату понаднормової роботи; Доплату за стаж; Вихідний день при перевиконанні плану; Безкоштовні кава, чай; Подарунки на дні народження.

Корпоративний відпочинок

Спільний корпоративний відпочинок, який вже став невід'ємною частиною життя компанії, неабияк заряджає енергією і дарує море позитиву від часу, проведеного разом. Уже традиційно День народження компанії і Новий рік ми святкуємо в мальовничих місцях за містом, радіємо разом з дітьми наших працівників на новорічних ранках компанії, разом відзначаємо дні народження співробітників, влаштовуємо вилазки на риболовлю, сплави і інше.

Високий і стабільний дохід

Компанія пропонує конкурентну заробітну плату, яка в переважній мірі залежить від успішності і наполегливості працівника.

ІСТОРІЇ УСПІХУ
Ярослав Устінов
Менеджер з продажу IT проектів
Читати більше
Катя Кудрявцева
Керівник відділу по роботі з клієнтами
Для мене робота в компанії "СофтІнформ" стала якраз тим випадком, коли роботу любиш, і з радістю чекаєш нового дня. Просторий теплий офіс в центрі міста теж сприяє позитивному настрою серед працівників.
Читати більше
ПОЧНИ СВОЮ ІСТОРІЮ УСПІХУ
ЗВ'ЯЗАТИСЯ С HR
Дякуємо за звернення!
Ми звяжемось з Вами найближчим часом.