Додаткові компоненти

Bank Data Converter

Ціни та тарифи
Замовити безкоштовну демоверсію
Пройти навчання
Ціна: 1 980,00

Bank Data Converter — продукт, який дозволяє автоматизувати обмін інформацією про гривневі платіжні доручення та банківські виписки між «Підприємство 8» та системами «Клієнт-банк». Це спеціалізоване рішення призначено для спільного використання з типовими рішеннями «Бухгалтерія для України, редакція 1.2», «Управління торгівлею для України, редакція 2.3», «Управління торгівлею для України, редакція 3.0», «Управління виробничим підприємством для України, редакція 1.3», «Управління торговим підприємством для України, редакція 1.2».

Функціональні можливості

Завантаження інформації про платежі з файлів вивантаження системи «Клієнт-банк» документи «Підприємство 8»
Автоматичний пошук контрагентів за кодами ЄДРПОУ/ДРФО або найменуванням
Автоматичне створення нових контрагентів із заповненням всіх доступних параметрів (розрахунковий рахунок, код ЄДРПОУ/ДРФО, форма власності та інші)
Пошук угод, договорів за номером, вказаним у змісті платежу
Вивантаження платіжних доручень з інформаційної бази «Підприємство 8» у файл, який може бути імпортований системою «Клієнт-банк»
Вибір системи «Клієнт-банк», з якої необхідно провести обмін інформацією, при цьому, система може автоматично визначатися за кодом МФО банківського рахунку організації
Гнучке налаштування різних параметрів продукту
Продукт не вимагає вбудовування в типові рішення, внаслідок чого не ускладнюється оновлення конфігурацій «Управління виробничим підприємством для України» і «Управління торгівлею для України»
Продукт дозволяє швидко і з мінімальними зусиллями створювати для обробки нових форматів систем «Клієнт-банк»

Переваги використання
  • Економія часу під час обліку фактично вироблених платежів, так як вони автоматично завантажуються з системи «Клієнт-банк», при цьому підхоплюється інформація про контрагента. Якщо у призначенні платежу зазначено точну назву рахунку або договору, за яким йдуть взаєморозрахунки, то підхоплюється і той документ, за яким повинні закритися ці взаєморозрахунки;
  • Можливість використовувати накопичену базу клієнтів «Підприємство 8» і вивантажувати з неї дані в систему «Клієнт-банк», для оформлення вихідних платежів. Приміром, якщо є конкретний клієнт з даними, ідентифікаційний код ЄДРПОУ, то в систему «Клієнт-банк» вивантажиться платіж на клієнта з інформацією про його ІПН, ЄДРПОУ, МФО тощо. Функція забезпечує відсутність помилок, пов’язаних з людським фактором.
замовити продукт
Потрібна консультація спеціаліста?
Зв'яжіться з нашим менеджером. Він докладно відповість на всі Ваші запитання.
Отримати консультацію
Дякуємо за звернення!
Ми звяжемось з Вами найближчим часом.
// change key 6LeQbAkaAAAAAANip6CuCzTfppA9PIeYN9dWRZ-i
Дякуємо за звернення!
Ми звяжемось з Вами найближчим часом.