СофтІнформ: Управління елеватором для України

Ціни та тарифи
Замовити безкоштовну демоверсію
Пройти навчання
Ціна: 15 400,00

«Софтінформ: Управління елеватором для України» – галузеве рішення створене на базі типової конфігурації «Бухгалтерія».
Рішення призначене для автоматизації кількісно-якісного, регламентованого обліку та системи фінансового моніторингу на хлібоприймальних, заготівельних і переробних підприємствах України.
Бухгалтерський і податковий облік ведеться відповідно до чинного законодавства України. Кількісно-якісний облік ведеться у відповідності з галузевими інструкціями і стандартами.
Система дозволяє звести до мінімуму помилки людського фактора на елеваторі, а також прискорити роботу за рахунок зручного інтерфейсу і автоматичних обробок.

Головне призначення системи

 • організувати роботу підприємства, відповідно до чинного законодавства в питаннях обороту зерна;
 • налагодити контроль за зловживання в частині обліку руху зерна та зерно продуктів;
 • зробити прозорим облік зерна, що знаходиться на зберіганні і надавати всю необхідну звітність поклажодавцю;
 • надати керівництву найбільш повну та якісну інформацію про діяльність його підприємства;
 • контроль дебіторської заборгованості, використання і товарно-матеріальних цінностей;

Функціональні можливості рішення Софтінформ: Управління елеватором для України

На додаток до функціонала типового рішення «Бухгалтерія 8 для України», програмний продукт «Управління елеватором для України» містить функції, зумовлені особливостями ведення виробничої діяльності на хлібоприймальних підприємствах України, а також особливостями кількісно-якісного бухгалтерського обліку та системи контролю за використанням грошей .
Реалізовано кількісно-якісний облік зерна. При розробці рішення «Управління елеватором для України» були враховані вимоги наступних нормативних документів:

 • Закон України «Про зерно та ринок зерна в Україні» (№ 37-IV від 4 липня 2002 року);
  Наказ Міністерства аграрної політики України від 15 червня 2004 №228 «Про затвердження Технічного регламенту зернового складу»
 • Інструкція про ведення обліку й оформлення операцій із зерном і продуктами його переробки на хлібоприймальних та зернопереробних підприємствах (Наказ Мінагрополітики 13.10.2008 № 661)
 • Порядок сертифікації послуг зернових складів на відповідність існуючим правилам і технічним вимогам зберігання зерна та продуктів його переробки, затверджений наказом Державної інспекції з контролю якості сільськогосподарської продукції та моніторингу її ринку №2 від 15 липня 2004 року.
 • Наказ Міністерства Аграрної Політики України №198 27 червня 2003 «Про затвердження Положення про обіг складських документів на зерно»

Кількісно-якісний облік: конфігурація поставляється з підсистемою автоматизації виробничих процесів. В поставку включені налаштування основних процесів елеватора, пов’язані з ввезенням, вивезенням, переміщенням і підробкою зерна.

Інтеграція з іншими програмними комплексами та електронними пристроями: в рамках конфігурації реалізовані механізми зв’язку з програмою державного підприємства «Держреєстри України» – «ЕРЗС-реєстратор», використовуваними на підприємствах для реєстрації складських квитанцій. Реалізована можливість взаємодії з електронними вагами (автомобільними, залізничними і бункерних).

Ведення бухгалтерського і податкового обліку відповідно до національних стандартів України. Забезпечено виконання завдань, що стоять перед бухгалтерською службою підприємства – від обробки первинних документів до формування регламентованої звітності.

Бюджетування. Окремим розділом в конфігурації реалізований механізм контролю за грошовими коштами відповідно до затверджених статей бюджету, а також контролю за його виконанням з різною періодичністю в залежності від фінансового плану підприємства.

Повну інформацію про «Софтінформ: Управління елеватором для України» Ви можете прочитати на сайті www.grainelevatorsoft.com

Софтінформ: Управління елеватором для України
15 400,00
Софтінформ: Управління елеватором для України. Комплект на 5 користувачів
30 250,00

Комплект ліцензій на 1 робоче місце
6 600,00
Комплект ліцензій на 5 робочих місць
23 220,00
Комплект ліцензій на 10 робочих місць
44 580,00
Комплект ліцензій на 20 робочих місць
84 720,00
Комплект ліцензій на 50 робочих місць
201 000,00
Комплект ліцензій на 100 робочих місць
367 200,00
 

ЦІНА
ЗАМОВИТИ ПРОГРАМУ:
СофтІнформ: Управління елеватором для України
Потрібна консультація спеціаліста?
Зв'яжіться з нашим менеджером. Він докладно відповість на всі Ваші запитання.
Отримати консультацію
Дякуємо за звернення!
Ми звяжемось з Вами найближчим часом.
// change key 6LeQbAkaAAAAAANip6CuCzTfppA9PIeYN9dWRZ-i
Дякуємо за звернення!
Ми звяжемось з Вами найближчим часом.