Управління інженерними даними

MDM Управління нормативно-довідковою інформацією

Ціни та тарифи
Замовити безкоштовну демоверсію
Пройти навчання

«MDM Управління нормативно-довідковою інформацією» призначена для автоматизації процесів консолідації, первинної обробки та ведення нормативно-довідкової інформації, з метою підвищення рентабельності процесів використання матеріально-технічних, людських, фінансових ресурсів і активів підприємств. В цілому конфігурація надає можливості управління процесом ведення нормативно-довідкової інформації та забезпечує функції інтеграції нормативно-довідкової інформації між різними обліковими та інформаційними системами.
«MDM Управління нормативно-довідковою інформацією» використовується для управління процесом ведення нормативно-довідкової інформації (НДІ) по ланцюжку заявка користувача – обробка позиції експертом з НДІ – створення запису про об’єкт НДІ в корпоративній (централізованої) системі НДІ – реплікація даних в функціональні ( виробничі) системи підприємства.
Конфігурація може бути затребувана компаніями, які мають або не мають розгалужену мережу філій або територіально-розподілених підрозділів. Особливо ефективним використання конфігурації буде для компаній, що мають кілька облікових і виробничих інформаційних систем.

Функціональні особливості рішення MDM Управління нормативно-довідковою інформацією

Конфігурація «MDM Управління нормативно-довідковою інформацією» забезпечує можливість множинної класифікації нормативно-довідкової інформації. При множинній класифікації НДІ в конфігурації підтримується можливість використання різних комбінацій загальноросійських класифікаторів, галузевих класифікаторів, міжнародних класифікаторів, внутрішніх спеціалізованих класифікаторів компаній. Також в конфігурації підтримується можливість створення і ведення планарних і ієрархічних класифікаторів.
У конфігурації реалізована можливість групування нормативно-довідкової інформації за різними атрибутами і ознаками. Підтримується можливість одночасного ведення незалежних варіантів групувань НДІ, як планарних, так і ієрархічних.

Конфігурація «MDM Управління нормативно-довідковою інформацією» дозволяє здійснювати побудову Єдиної Системи ведення нормативно-довідкової інформації (ЄС НДІ) підприємства. При цьому підтримується повний цикл робіт з перенесення об’єктів НДІ з виробничих та облікових систем компанії в Єдину Систему НДІ.

За допомогою програмного продукту можна:

  • вирівнювати атрибутний склад довідників,
  • налаштовувати класифікатори, угруповання, переліки технічних характеристик та їх допустимих значень,
  • виконувати первинну консолідацію даних, їх нормалізацію (в т.ч. пошук і зв’язування дублів, створення еталонних об’єктів НДІ, установку посилань на допоміжні об’єкти або довідники і на пов’язані об’єкти НДІ), первинну синхронізацію даних НДІ використовуваних усіма інформаційними системами (ІС) підприємства,
  • підтримувати НДІ в актуальному стані, а так само вести базу нормативно-технічних документів.

Конфігурація «MDM Управління нормативно-довідковою інформацією» працює в режимі керованого додатку.

замовити продукт
Потрібна консультація спеціаліста?
Зв'яжіться з нашим менеджером. Він докладно відповість на всі Ваші запитання.
Отримати консультацію
Дякуємо за звернення!
Ми звяжемось з Вами найближчим часом.
Дякуємо за звернення!
Ми звяжемось з Вами найближчим часом.