ERP-система

Бухгалтерський та податковий облік

Ціни та тарифи
Замовити безкоштовну демоверсію
Пройти навчання

Для цілей регламентованого обліку підприємство описується як організаційна структура, основними об’єктами якої виступають організації (юридичні особи) і підрозділи (служби, відділи, цехи і т. п.).

Функціональні можливості рішення Бухгалтерський та податковий облік:

  • Зручний функціонал для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку обов’язкової (регламентованої) звітності в організації відповідно до чинного національного законодавства.
  • Підтримує бухгалтерський і податковий облік діяльності організацій з відокремленими підрозділами, як виділеними, так і не виділеними на окремий баланс.
  • Склад рахунків, організація аналітичного, валютного, кількісного обліку на рахунках відповідають вимогам законодавства по веденню бухгалтерського обліку і віддзеркаленню даних в звітності.
  • Відправка звітності через Інтернет.

Можливості для керівників і фахівців служб бухгалтерії:

  • закладені в ERP-систему можливості ведення бухгалтерського та податкового обліків покликані забезпечити найбільш повну відповідність як до національного законодавства, так і потребам реального бізнесу;
  • прийнята методологія є подальшим розвитком облікових рішень, реалізованих в продуктах системи BAS, що стали індустріальним стандартом в країні;
  • автоматизація регламентованого обліку поставлена на високий технологічний рівень.
замовити продукт
Потрібна консультація спеціаліста?
Зв'яжіться з нашим менеджером. Він докладно відповість на всі Ваші запитання.
Отримати консультацію
Дякуємо за звернення!
Ми звяжемось з Вами найближчим часом.
// change key 6LeQbAkaAAAAAANip6CuCzTfppA9PIeYN9dWRZ-i
Дякуємо за звернення!
Ми звяжемось з Вами найближчим часом.