ERP-система

BAS ERP бухгалтерський та податковий облік

Ціни та тарифи
Замовити безкоштовну демоверсію
Пройти навчання

Для цілей регламентованого обліку підприємство описується як організаційна структура, основними об’єктами якої виступають організації (юридичні особи) і підрозділи (служби, відділи, цехи і т. п.).

Функціональні можливості рішення Бухгалтерський та податковий облік в BAS ERP

  • Зручний функціонал для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку обов’язкової (регламентованої) звітності в організації відповідно до чинного національного законодавства.
  • Підтримує бухгалтерський і податковий облік діяльності організацій з відокремленими підрозділами, як виділеними, так і не виділеними на окремий баланс.
  • Склад рахунків, організація аналітичного, валютного, кількісного обліку на рахунках відповідають вимогам законодавства по веденню бухгалтерського обліку і віддзеркаленню даних в звітності.
  • Відправка звітності через Інтернет.

Можливості для керівників і фахівців служб бухгалтерії в BAS ERP

  • закладені в ERP-систему можливості ведення бухгалтерського та податкового обліків покликані забезпечити найбільш повну відповідність як до національного законодавства, так і потребам реального бізнесу;
  • прийнята методологія є подальшим розвитком облікових рішень, реалізованих в продуктах системи BAS, що стали індустріальним стандартом в країні;
  • автоматизація регламентованого обліку поставлена на високий технологічний рівень.
замовити продукт
Потрібна консультація спеціаліста?
Зв'яжіться з нашим менеджером. Він докладно відповість на всі Ваші запитання.
Отримати консультацію
Дякуємо за звернення!
Ми звяжемось з Вами найближчим часом.
Дякуємо за звернення!
Ми звяжемось з Вами найближчим часом.