НАШІ КЛІЄНТИ
Клієнти – основа нашого бізнесу. Ми визначаємо і задовольняємо вимоги замовників, передбачаємо їх майбутні потреби. Ми вибудовуємо стосунки із замовниками на принципах чесності, відповідальності, поваги та довгострокової співпраці. Вся робота компанії обертається довкола клієнтів.
замовити консультацію
кейси наших клієнтів
Київська макаронна фабрика
ПАТ "Макаронна фабрика" м.Київ є найпотужнішим підприємством макаронної промисловості України. На протязі багатьох років фабрика є лідером в Україні на ринку макаронних виробів.
Кагура
Компанія-постачальник якісного професійного кухонного обладнання, інструментарію, посуду і текстильних виробів відомих світових брендів.
Теплові системи
Компанія «Теплові системи» пропонує сучасні і ефективні рішення в області тепло- і водопостачання.
Державна продовольчо-зернова корпорація України
ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» - національний оператор українського зернового ринку, найпотужніша державна вертикально-інтегрована компанія в аграрному секторі економіки України
Солар Стальконструкція
Компанія Солар Стальконструкція є найбільшою в Україні області сонячної енергетики. Діяльність компанії зосереджена на високотехнологічному виробництві систем кріплення, будівництві та експлуатації сонячних електростанцій, а також виконанні всього спектру монтажних робіт.
CУФФЛЕ АГРО УКРАЇНА
Суффле Агро Україна в групу фірм компанії «Суффле», що займаються як первинної, так і вторинної переробкою сировини. У сферу діяльності компанії «Суффле» входить виробництво солоду, борошномельної справа, переробка кукурудзи, хлібобулочний виробництво, рис і сушені овочі.
ТОВ «Даніелі Хеві Машинері Інжинирінг»
Danieli Heavy Machinary Engineering (DHME) - дочірнє підприємство одного з трьох найбільших світових постачальників і проектувальників устаткування і заводів сталеливарної промисловості Danieli.
Аквантис
Спеціалізована компанія «Аквантис» (м Дніпро) пропонує інноваційні системи очищення води для квартир, котеджів, офісів, кафе, ресторанів і підприємств, забезпечує повний комплекс послуг в області водоочистки і водопідготовки - проектування, монтаж, гарантія, сервісне обслуговування систем очищення води.
Солома
ТОВ «Солома» - компанія, яка входить в групу лідерів по виробництву продукції, одержуваної з насіння соняшнику. Серед наших клієнтів найбільші міжнародні та українські компанії - ритейл компанії, фермерські господарства і постачальники палива.
БЬОЛЕР-УДДЕХОЛЬМ УКРАЇНА
Бьолер-УДДЕХОЛЬМ УКРАЇНА поставляє повний перелік матеріалів двох металургійних заводів BOHLER і UDDEHOLM - світових лідерів у виробництві інструментальних холодноштампових, горячештампових, спеціальних і швидкорізальних сталей і сплавів, надає повну технічну підтримку.
бажаєте співпрацювати з нами? замовте безкоштовну консультацію
замовити консультацію
Дякуємо за звернення!
Ми звяжемось з Вами найближчим часом.