НАШІ КЛІЄНТИ
Клієнти – основа нашого бізнесу. Ми визначаємо і задовольняємо вимоги замовників, передбачаємо їх майбутні потреби. Ми вибудовуємо стосунки із замовниками на принципах чесності, відповідальності, поваги та довгострокової співпраці. Вся робота компанії обертається довкола клієнтів.
замовити консультацію
кейси наших клієнтів
Київська макаронна фабрика
ПАТ "Макаронна фабрика" м.Київ є найпотужнішим підприємством макаронної промисловості України. На протязі багатьох років фабрика є лідером в Україні на ринку макаронних виробів.
Теплові системи
Компанія «Теплові системи» пропонує сучасні і ефективні рішення в області тепло- і водопостачання.
Кагура
Компанія-постачальник якісного професійного кухонного обладнання, інструментарію, посуду і текстильних виробів відомих світових брендів.
Державна продовольчо-зернова корпорація України
ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» - національний оператор українського зернового ринку, найпотужніша державна вертикально-інтегрована компанія в аграрному секторі економіки України
М’ясна фабрика “АЛАН”
Основною конкурентною перевагою продукції МФ «Алан» є використання лише свіжого охолодженого м’яса.
Maestro Group
Основним видом діяльності компанії є виробництво корпусних меблів та кухонь.
Олійноекстракційний завод “Потоки”
Завод Потоки - високоекологічне підприємство, основним напрямком діяльності якого є переробка олійних культур.
Солар Стальконструкція
Компанія Солар Стальконструкція є найбільшою в Україні області сонячної енергетики. Діяльність компанії зосереджена на високотехнологічному виробництві систем кріплення, будівництві та експлуатації сонячних електростанцій, а також виконанні всього спектру монтажних робіт.
KIBSTORE
Компанія, що займається оптовою та роздрібною торгівлею системами безпеки, а також інтеграцією таких систем на виробництвах, комерційних та приватних об’єктах.
CУФФЛЕ АГРО УКРАЇНА
Суффле Агро Україна в групу фірм компанії «Суффле», що займаються як первинної, так і вторинної переробкою сировини. У сферу діяльності компанії «Суффле» входить виробництво солоду, борошномельної справа, переробка кукурудзи, хлібобулочний виробництво, рис і сушені овочі.
бажаєте співпрацювати з нами? замовте безкоштовну консультацію
замовити консультацію
Дякуємо за звернення!
Ми звяжемось з Вами найближчим часом.