Сільське господарство

Управління сільськогосподарським підприємством для України

Ціни та тарифи
Замовити безкоштовну демоверсію
Пройти навчання
Ціна: 117 000,00

«Управління сільськогосподарським підприємством для України» — галузеве рішення, створене на базі продукту «Управління виробничим підприємством для України».

Рішення призначене для автоматизації: оперативного, управлінського, бухгалтерського та податкового обліку на сільськогосподарських підприємствах, може ефективно використовуватися широким колом сільськогосподарських товаровиробників: від невеликих фермерських господарств до агрофірм і агрохолдингів.

Чому агрохолдинги вибирають «Управління сільськогосподарським підприємством для України»?

«Управління сільськогосподарським підприємством для України» має низку переваг:

 • Типове рішення забезпечує комплексну автоматизацію всіх відділів, що роблять вплив на роботу сільськогосподарського підприємства, за відсутності серйозних змін оргструктури підприємства та існуючих бізнес-процесів, що дозволяє підприємствам мінімізувати витрати на доробку системи.
 • У програмному продукті комфортно працюють співробітники різного рівня з чітким поділом праці (агрономи, зоотехніки, обліковці та ін.), що дозволяє отримати реальні оперативні дані для прийняття управлінських рішень.
 • Типове рішення дозволяє використовувати РАУЗ (розширену аналітику обліку витрат) — новий механізм обліку собівартості запасів і витрат. Використання РАУЗ дозволяє скоротити час розрахунку собівартості в 6-7 разів; проводити документи «заднім числом» і це не впливає на правильність ведення обліку запасів і витрат; не виконувати ресурсомісткі процедури перепроведения документів перед регламентними операціями закриття періоду.
 • Автоматичний розрахунок собівартості забезпечує керівництво достовірною інформацією, чітко видно, з яких саме витрат «виросла» собівартість продукції. Гнучке налаштування звітів дає можливість приймати обґрунтовані рішення на кожному рівні управління компанії — від агронома до керівника.

«Управління сільськогосподарським підприємством для України» дозволяє:

 • оперативно аналізувати прямі затрати в розрізі полів, культур, видів робіт, дані про поточне та прогнозоване завантаження сільськогосподарської техніки та структури витрат на її обслуговування;
 • побудувати оптимальний бізнес-план, заснований на декількох варіантах розрахунку сівозміни, виробничого циклу тварин та схем фінансування;
 • оперативно аналізувати дані про наявність поголів’я тварин за їхніми видами і статево-вікових груп для виявлення потреб в кормах;
 • оперативно, на поточний момент часу, оцінювати і аналізувати структуру собівартості вирощування культур або тварин;
 • автоматично розподіляти загальновиробничі витрати кожен місяць відповідно до бази розподілу;
 • витрати допоміжних виробництв накопичувати протягом року і розподіляти в кінці виробничого циклу на собівартість виробленої сільгосппродукції.
Переваги рішення для різних рівнів управління

Інструментарій рішення дозволяє фінансовому директору отримати інформацію про прибутковість у розрізі культур, полів, тварин, ферм тощо.

Зведений звіт за доходами і витратами

Звіт «Аналіз рентабельності вирощування культур»

Бухгалтеру — вести достовірний централізований облік в масштабах географічно розподіленого підприємства.

Звіт «Про поля і пайовиків»

Звіт «Відомість з обліку витрат» 

Головному агроному та головному зоотехнікові — інструмент для оперативного планування діяльності сільськогосподарського підприємства, з можливістю детального аналізу отриманих результатів в різних аналітичних розрізах.

Звіт «Рух великої рогатої худоби»

Звіт «Потреба в азоті, фосфорі і калії»

Як автоматизувати агропромислове підприємство?

1. Визначити цілі автоматизації

 • У фахівців впроваджувального центру СофтІнформ є досвід комплексної автоматизації агропідприємств. Ми готові зустрітися і разом визначити цілі і пріоритети автоматизації. Зазвичай ми проводимо 1-2 зустрічі, в якій беруть участь: фінансовий директор, бухгалтер, головний зоотехнік та інші зацікавлені співробітники зі сторони підприємства, а також консультанти центру впровадження з боку СофтІнформ .

2. Розробити сценарій автоматизації та детальний план-графік робіт з впровадження системи

 • Для вибору сценарію необхідно передпроектне обстеження: аналіз бізнес-процесів, опитування персоналу тощо. Після цього складається детальний план-графік і сценарій (концепція) майбутньої автоматизації.

3. Навчити користувачів системи

 • В ході реалізації проектів з автоматизації агропідприємств України, фахівцями центру впровадження СофтІнформ була розроблена спеціальна методика навчання, яка дозволяє користувачам, навіть найпочатковішого рівня, освоїти роботу в системі в найкоротші терміни.

4. Безпосередньо впровадити програмний продукт «УСХПдУ»

 • В ході впровадження проводиться розробка технічної документації, доробка типової конфігурації «УСХПдУ» відповідно до потреб саме вашого підприємства, проводиться підготовка і передача даних з розрізнених і застарілих програм в централізовану базу.

5. Перехід до експлуатації автоматизованої системи

 • Проводиться дослідна експлуатація, в ході якої користувачі закріплюють навички, отримані в процесі навчання. Після цього починається промислова експлуатація. Фахівці СофтІнформ супроводжують всі дії користувачів — до закриття звітного періоду в обліковій системі та отримання балансу.

6. Перехід до супроводу проектного рішення

 

Результати проекту

Підприємство отримує повністю автоматизовані ключові бізнес-процеси, які становлять найбільшу цінність для бізнесу — комплексне управління матеріальними, фінансовими, кадровими ресурсами, виробництвом готової продукції та ін. І, як наслідок, — стає більш конкурентоспроможним, підвищує свою вартість на ринку.

“Управління сільськогосподарським підприємством для України”
117 000,00
“Управління сільськогосподарським підприємством для України, клієнтська ліцензія на 1 робоче місце”
3 360,00
“Управління сільськогосподарським підприємством для України, клієнтська ліцензія на 5 робочих місць”
14 400,00
“Управління сільськогосподарським підприємством для України, клієнтська ліцензія на 10 робочих місць”
24 000,00
“Управління сільськогосподарським підприємством для України, клієнтська ліцензія на 20 робочих місць”
45 000,00
“Управління сільськогосподарським підприємством для України, клієнтська ліцензія на 50 робочих місць”
108 000,00

 

ЦІНА
ЗАМОВИТИ ПРОГРАМУ:
Управління сільськогосподарським підприємством для України
Потрібна консультація спеціаліста?
Зв'яжіться з нашим менеджером. Він докладно відповість на всі Ваші запитання.
Отримати консультацію
Дякуємо за звернення!
Ми звяжемось з Вами найближчим часом.
// change key 6LeQbAkaAAAAAANip6CuCzTfppA9PIeYN9dWRZ-i
Дякуємо за звернення!
Ми звяжемось з Вами найближчим часом.