ПУБЛІКАЦІЇ
Всі хто перейшов з 1С:Підприємство на BAS повинні знати...

Всі хто здійснив перехід з 1С:Підприємство на BAS повинні знати. Вас можуть оштрафувати за використання неліцензійного програмного забезпечення BAS.

І це не жарт. Те, що ви користуєтеся ліцензійним програмним забезпеченням, ще потрібно довести!

- Чому, якщо я купила її у офіційного постачальника і оплачую супровід?

Спробуємо відповісти на це питання.

Багато користувачів вже перейшли з 1С:Підприємство на BAS. Хтось безкоштовно, а хтось заплатив гроші за перехід на новий, сучасний програмний продукт.

Але спілкуючись з клієнтами, часто зустрічаються ті, хто насправді вважає що він перейшов з 1С:Підприємство на BAS, але каже «Так нічого не змінилося!». Підключаєшся віддалено до бази і розумієш, що насправді, в кращому випадку, його перевели документально і оновили базу даних, а решту, обов'язкових дій, ніхто так і не зробив. І виходить, якщо раніше клієнт працював на ліцензійному програмному забезпеченні 1C: Підприємство, то зараз він не знає в чому насправді працює.

Перехід з 1С: Підприємство на BAS

Як визначити чи був перехід з 1С:Підприємство на BAS? Для цього необхідно знати що повинні били зробити під час переходу:

  1. Перереєстрація 1С:Підприємство на BAS. Перевірити інформацію яке програмне забезпечення зареєстровано за підприємством, а яке що не обслуговується можна в особистому кабінеті на сайті https://portal.bas-soft.eu/
  2. Всі програмні продукти лінійки BAS використовують програмні ключі захисту.
    • Якщо у вас були USB- ключі і їх не замінили на програмні, значить перехід не виконано.
    • Якщо були програмні ключі захисту, повинні були їх заблокувати і видати нові ключі під новий реєстраційний номер програмного продукту BAS.
  3. Програмні продукти BAS передбачають використання платформи Business Automation Framework (BAF). Тому якщо при запуску бази даних ви бачите 1С:Підприємство, значить ви використовуєте неліцензійне програмне забезпечення.

Перегляд інформації про ліцензування

Подивитися дані про програмне забезпечення можна в пункті меню «Про програму»

 

Правила ліцензування

Якщо всі етапи пройдено, і ви переконалися що у вас ліцензійне програмне забезпечення BAS, яке куплено вами або ви перейшли з інших програмних продуктів на нього, це ще не означає що, воно у вас використовується з дотриманням правил ліцензування .

Зараз читають -  "ВІДМІННОСТІ BAS БУХГАЛТЕРІЯ ВІД 1С:ПІДПРИЄМСТВО БУХГАЛТЕРІЯ ДЛЯ УКРАЇНИ 2.0"

Мало хто знає, але основні правила ліцензування програм для автоматизації бізнесу є на сайті міжнародної правової групи https://legalsoft.ua/ . Ми не будемо тут дублювати всю інформацію з сайту, ви завжди можете зайти туди і почитати її, ми зупинимося лише на важливих аспектах:

  1. Програма може використовуватися тільки тієї Організацією, на яку вона зареєстрована і тільки в одній локальній мережі. Якщо планується один екземпляр програми використовувати для кількох Організацій, необхідно підтвердження зв'язку Організацій між собою. Якщо між Організаціями прямого зв'язку не простежується, використання програмного забезпечення буде вважатися з порушенням правил ліцензування
  2. Якщо програмне забезпечення використовується в різних локальних мережах (офіси, магазини що не об'єднані однією локальною мережею), то для кожної окремої мережі необхідний окремий екземпляр програми. Для деяких програм є дочірні і філіальні ліцензії.
  3. Якщо ви встановили програмне забезпечення, але не зареєстрували його на порталі в особистому кабінеті, то це прирівнюється до неправомірного використання програмного забезпечення

Якщо залишилися ще якісь питання з ліцензування та правомірності використання програмних продуктів лінійки BAS напишіть нам або зателефонуйте. П'ять хвилин, які ви зараз витратите на уточнення питань що вас цікавлять, заощадять вам багато часу, грошей і головне - нервів в майбутньому.

Потрібна допомога з ліцензуванням облікової системи? Не гайте часу, дзвоніть саме зараз за телефонами: 

+38 (066) 289-87-03
+38 (067) 190-98-11
 
або залиште заявку за посиланням -> ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
 
Наші спеціалісти допоможуть вам уникнути зайвих проблем з роботою з неліцензійним програмним забезпеченням BAS.

P.S. Багато хто вважає що підтвердженням ліцензійності програми є коробка з реєстраційним номером, яка стоїть в шафі. Можемо вас засмутити. Ця коробка вказує що в ній був один примірник програмного забезпечення, і ніяк не захищає вас, якщо на комп'ютері встановлена ​​інша програма, або з порушенням якогось з перелічених вище пунктів.

 

// change key 6LeQbAkaAAAAAANip6CuCzTfppA9PIeYN9dWRZ-i
Дякуємо за звернення!
Ми звяжемось з Вами найближчим часом.