ПУБЛІКАЦІЇ
Відмінності BAS Бухгалтерія від 1С:Підприємство Бухгалтерія для України 2.0

BAS Бухгалтерія чи Бухгалтерія для України 2.0?

Багато бухгалтерів чує про нову програму BAS Бухгалтерія , яка прийшла на зміну 1С:Підприємство Бухгалтерія для України 2.0. Практично ніде не написано що вона з себе представляє, чим вона краща за 1С:Підприємство Бухгалтерія для України 2.0, як з нею працювати і з якими проблемами можна зіткнутися переходячи з однієї облікової системи на іншу. Спробуємо трішки прояснити ситуацію. Так в чому ж відмінність BAS Бухгалтерія від 1С:Підприємство Бухгалтерія для України 2.0?

Апгрейд на BAS Бухгалтерія

BAS Бухгалтерія, це європейський аналог 1С:Підприємство Бухгалтерія для України 2.0. Ці два програмних продукту дуже схожі між собою як візуально, так і структурою даних.  Користувач різницю може помітити в деяких меню та палітрі кольорів.

Є бажання у користувача чи ні, але перехід з Бухгалтерія для України 2.0 на BAS Бухгалтерія неминучий, так як Бухгалтерія для України 2.0 вже «пішла» з українського ринку, її вже не купити. Вона не підтримується розробником відповідно до українського законодавства, а воно таке, що кожен місяць приносить бухгалтерам «сюрпризи». Тому хочеться чи ні, але потрібно переходити з одного програмного продукту на інший. З цим допоможуть вам наші фахівці, вам для цього достатньо заповнити форму або зателефонувати нам на гарячу лінію. Перехід між програмними продуктами називається серед бухгалтерів «Апгрейд», який включає в себе відмову від використання старого програмного продукту і перехід на новий з суттєвою знижкою.

 Для того щоб отримати гарний настрій і знижку по апгрейду вам необхідно зробити всього декілька дій:

 1. Заповніть форму або зателефонуйте нам , а решту ми зробимо за вас...
  • ВІДНОВИМО РЕЄСТРАЦІЙНУ АНКЕТУ , але сподіваємося вона у вас є;
  • СТВОРИМО ЗАЯВКУ НА АПРЕЙД , щоб ви не втрачали час на паперову тяганину, вам залишиться тільки підписати;
  • ЗРОБИМО КОПІЮ БАЗИ , тільки надайте нам необхідний доступ;
  • ЗАРЕЄСТРУЄМО нове програмне забезпечення для вас;
  • НАЛАШТУЄМО ДОСТУП В ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ , де буде знаходитися інформація про ваш новий програмний продукт;
  • ПЕРЕНЕСЕМО ДАНІ в BAS Бухгалтерія , при наявності укладеного з нами договору супроводу;
 2. Почніть отримувати задоволення вже зараз від роботи в BAS Бухгалтерія

Перенесення даних в BAS Бухгалтерія

При переході зі старого програмного продукту на новий у бухгалтера виникає закономірне питання: «Мені що, знову все вносити...? А можна якось залишити всю інформацію...? ». Відповіді на ці питання при переході з Бухгалтерія для України 2.0. на BAS Бухгалтерія в більшості випадків такі: «Нічого вносити не потрібно, вся інформація залишиться!», за винятком тих випадків, коли облікові механізми старої програми були змінені програмістом для реалізації специфіки підприємства. Фахівці нашої компанії допоможуть перенести дані з одної облікової системи в іншу, максимально швидко і з мінімальними втратами. Для цього достатньо заповнити форму або зателефонувати нам на гарячу лінію.

 Доробки в BAS Бухгалтерія

Багато бухгалтерів полюбляє, щоб програма робила все що вони хочуть і тому свого часу витратили багато грошей на її автоматизацію під свої «забаганки». Після реалізації всіх своїх бажань вони зіткнулися з проблемою що кожен раз, коли наше законодавство змінюється доводиться дзвонити фірмі яка обслуговує, платити багато грошей за оновлення, і завжди дивуватися вартості виставлених послуг. Іноді задаються питанням: «Чому так дорого?». Так ось основна відмінність BAS Бухгалтерія від 1С:Підприємство Бухгалтерія для України 2.0 це те, що можна раз звернутися до програмістів для реалізації своїх забаганок, а потім більше їм не телефонувати і не платити, а оновлюватися самій натискаючи одну кнопку «Оновити». Так, саме так. У BAS Бухгалтерія є механізм «Розширення конфігурації», використовуючи який всі зміни, котрі будуть зроблені програмістом будуть додатковою надбудовою до стандартних механізмів і не будуть жодним чином впливати на оновлення, котрі надаються розробником. Не будемо заводити вас в оману що так можна вирішити всі 100% «забаганок» бухгалтера, але приблизно 97% «забаганок» можна реалізувати таким чином і заощадити бюджет по утриманню облікової системи, а використати його на ЗП бухгалтеру. Тому якщо у вас є «забаганки» які потрібно реалізувати в BAS Бухгалтерія але боїтеся що потім на завжди себе прив'яжете до супроводжувальної фірмі - звертайтеся до нас заповнивши форму або зателефонувавши на гарячу лінію і ми вам розповімо чи реально те що ви хочете зробити, і скільки вам це буде коштувати в майбутньому. Якщо вам необхідно перенести доопрацювання з Бухгалтерія для України 2.0 в BAS Бухгалтерія з мінімальними змінами, ми це зробимо для вас. У нас є великий досвід власних розробок, які отримали сертифікат «Сумісно з програмами BAS»:

 

BAS Бухгалтерія КОРП

Багато бухгалтерів полюбили програму Бухгалтерія для України 2.0, але єдине чого їм там не вистачало, це повноцінної зарплати і кадрового обліку. Та що там повноцінної, хотілося хоча б табелювання, відпускних з лікарняними і погодинна оплата. Тому з'явилася облікова система для бухгалтера, якому потрібно більше часу на відпочинок, а не сидіти і рахувати відпускні з лікарняними або користуватися сумнівними доробками для їх розрахунку. Це BAS Бухгалтерія КОРП . Вона поєднує в собі всі можливості BAS Бухгалтерія а також, повноцінний облік заробітної плати і кадрів. Раніше це питання вирішували придбанням додаткової програми Зарплата і управління персоналом (ЗУП), а потім налаштовували обмін між бухгалтерією і ЗУП. А він, як і будь-який обмін, «боявся людського чинника». Адже завжди проблеми з обміном починаються коли хтось із користувачів щось не в ту базу вніс, або не ту ознака встановив. Починається дубляж, а потім копітка робота з виправлення даних. Тому перед прийняттям рішення, на який програмний продукт перейти заповніть форму або зателефонуйте нам і наші фахівці допоможуть вам прийняти правильне рішення і зробити максимально комфортним перехід до нової облікової систему, яка розширить ваші «горизонти» і звільнить більше часу на себе. 

Зараз читають  -  "ВІДМІННОСТІ BAS ВІД" 1С:ПІДПРИЄМСТВО "

Підписуйтесь внизу на нашу розсилку щоб отримувати актуальні статті від нашої компанії по особливостям роботи з BAS. У найближчому майбутньому чекайте статтю про те, як вибрати програму під свій вид діяльності. Використовуйте нові програмні продукти BAS - звільніть собі час, щоб користуватися ними з різних точок світу.

Зміни в BAS Бухгалтерія згідно законодавства, яких немає і не буде в Бухгалтерія для України 2.0

Регламентована звітність

 • Звіт з праці 1-ПВ (місячна форма)
 • Звіт по Єдиному соціальному внеску
 • Звіт про заборгованість з оплати праці
 • Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю
 • Звіт із праці
 • Декларація про прибуток
 • Декларація по ПДВ
 • Декларація платника єдиного податку
 • Розрахунок доходів та єдиного внеску фізичних осіб
 • Декларація акцизного податку
 • Звіт по Єдиному соціальному внеску
 • Звіт про заборгованість з оплати праці
 • Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю
 • Звіт із праці
 • Декларація про прибуток
 • Декларація по ПДВ
 • Декларація платника єдиного податку
 • Розрахунок доходів та єдиного внеску фізичних осіб
 • Декларація акцизного податку

Розрахунок заробітньої плати

 • Облік військового збору
 • Відображення взаєморозрахунків з контрагентами в 1-ДФ
 • Розрахунок індексації заробітної плати

Облік ПДВ

 • Нові форми податкових документів
 • Нова ставка ПДВ 14%
 • Автоматичне збільшення точності кількості при вивантаженні податкових документів

 

// change key 6LeQbAkaAAAAAANip6CuCzTfppA9PIeYN9dWRZ-i
Дякуємо за звернення!
Ми звяжемось з Вами найближчим часом.